Temat numeru - EARTH 2160 - Społeczność Ziemian
SS-NG #31 Maj 2005


Robert "Rosic" Korczak
    Wokół gier z Realnej Pompy od lat tworzy się ciekawa społeczność graczy.
W Polsce skupiają się oni wokół strony Word Earth Center (http://wec.insideearth.de). Strona ta istnieje już 4 lata, a wliczając w to jej dawną formę i inną nazwę, już ponad pięć! Wokół WEC’a skupiają się polskie klany, ciągle grające w TMP. Najbardziej znane są DEH i GOD.
Polska społeczność graczy w zeszłym roku postanowiła spotkać się na zlocie w Krakowie. W zeszłorocznym wakacyjnym numerze SS-NG możecie przeczytać jego relacje. W tym roku, już po premierze EARTH 2160, także odbędzie się zlot. Zobaczymy ile osób się zjawi.

Niemiecka społeczność graczy, co ciekawe liczy o wiele więcej osób.

Co chwile powstają tam nowe klany, a liczba użytkowników strony Inside Earth (www.e2160.de) zwiększa się stale. InsE, który jest od niedawna stroną wielo językową (Niemiecki, Angielski, a ostatnio nawet Polski, tworzony przez redaktorów Weca), ma bezpośredni dostęp do wszystkiego co z nową Ziemia związane. Co chwilę możemy zobaczyć tam nowe screeny, filmy, a także przeczytać ciekawe informacje.

Oprócz Niemiec i Polski, wielu fanów EARTH'a pochodzi z Anglii, Ameryki a nawet Chin.

Żyjące społeczeństwo Earthowców ciągle szykuje nowe mapy, mody, a także całe dodatki do swojej ulubionej gry. SuperStorm, UBMP, OperationX, a także polskie kampanie „Ciche Uderzenie” i „Generał III Kategorii”, zapisały się już w świecie EARTH’a na stałe.

Po premierze EARTH’a 2160 społeczeństwo zapewne znacznie się rozrośnie, zobaczymy ile nowa gra pożyje w naszych sercach…


  World Earth Center  Inside Earth
Temat numeru - EARTH 2160 - Społeczność Ziemian
SS-NG #31 Maj 2005